پارس افشین و تحصیل در سوئد

نماینده رسمی‌ ۴ دانشگاه سوئد در ایران با مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران

موسسه خدمات مشاوره‌ای تحصیلی‌ و اعزام دانشجوی پارس افشین

موسسه خدمات مشاوره تحصیلی‌ و اعزام دانشجو پارس افشین با مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت ارائه خدمات اخذ پذیرش تحصیلی‌ در کشورهای سوئد و لهستان بنیان نهاده شده است. همچنین دفتر مرکزی این موسسه در سوئد در فوریه ۲۰۱۰در شهر کارلسکرنا ( سوئد ) به ثبت رسیده. موسس این شرکت، آقای اشکان افشین فر، جزو با سابقه‌ترین مشاوران تحصیلی‌ در امر دانشگاه‌های سوئد می‌باشد. از سال ۲۰۱۰ میلادی، این موسسه نخستین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های سوئد برای ایران بوده است و تا امروز بالغ بر ۱۵۰۰ دانشجو از طریق ما با موفقیت تحصیل خود را در کشور سوئد آغاز کرده اند. همچنین اولین برگزار کننده کورس‌های زبان انگلیسی‌ دانشگاه‌های سوئد با همکاری دانشگاه بی‌ تی اچ سوئد توسط این موسسه صورت گرفت. در حال حاضر موسسه پارس افشین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های بی‌ تی اچ، خووده ،هالمستاد،لینئوس و کالج هایپر آیلند سوئد می‌باشد. 

 

رضایت متقاضی سرلوحه کار ماست

درصد بالایی از متقاضیان جدید ما از طریق مشتریان قدیم معرفی‌ میشوند که نشان از رضایت ایشان است.

قدیمی‌ترین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های سوئد

اولین نمایندگی‌ دانشگاه‌های سوئد توسط دانشگاه بی‌ تی‌ اچ‌ سوئد در سال ۲۰۱۰ به این مؤسسه اعطا شد.

دارای مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران و ثبت رسمی‌ در کشور سوئد

رعایت کامل و دقیق قوانین و نرخ حق الزحمه بر اساس دستورالعمل‌های وزارت علوم ایران و فعالیت بر اساس قوانین دانشگاه‌ها و دولت سوئد
بابک افشین فرTehran Office Manager
دکترای مهندسی‌ عمران با گرایش آب، فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی‌ عمران. مدرس دانشگاه و مدیریت دفتر تهران مؤسسه پارس افشین را عهده دار می‌باشد.
اشکان افشین فرCEO & Founder
فارغ التحصیل از دانشگاه لوند سوئد در رشته حسابداری و مدیریت کنترل در مقطع فوق لیسانس سال ۲۰۰۹-فارغ التحصیل از دانشگاه بلکینگه سوئد در رشته کار آفرینی و بیزینس سال ۲۰۱۱-از ژانویه ۲۰۰۹ میلادی در زمینه اعزام دانشجو به سوئد فعال بوده و از سال ۲۰۱۰ رسما به عنوان اولین نماینده ایرانی‌ دانشگاه‌های سوئد از دانشگاه بی‌ تی‌ اچ‌ مشغول به فعالیت می‌باشد. - اخذ نمایندگی‌ از دانشگاه لینئوس سوئد از سال ۲۰۱۲-نماینده رسمی‌ دانشگاه‌ خووده از سال ۲۰۱۳، نماینده رسمی دانشگاه هالمستاد و کالج هایپر آیلند از سال ۲۰۱۹.

پارس افشین در اینستاگرام

به کانال تلگرام ما بپیوندید