torsdag, 28 november 2019 14:37

فرصت استثنأیی تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان در کالج معتبر هایپر آیلند سوئد Featured

Rate this item
(1 Vote)

 

فرصت استثنأیی تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان در کالج معتبر هایپر آیلند سوئد

موسسه پارس افشین به عنوان تنها نماینده رسمی‌ و انحصاری کالجهایپر آیلند سوئد مفتخر است به اطلأع شما عزیزان برساند که این موسسه پس از رایزنی‌های طولانی‌ موفق به اخذ امکان تحصیل در رشته‌های دوره‌های تخصصی کالج هایپر آیلند برای متقاضیان ایرانی‌ شده است. 

دوره‌های این کالج در دو شهر استکهلم و کارلسکرونا تشکیل شده و از نظر زمانی‌ به سه زمان بندی ۱ ساله، یک و نیم ساله و دو ساله تقسیم میشوند.  

متقاضیان عزیز نیازی به دارا بودن مدرک ایلتس یا تافل نداشته ولی‌ میبایست از سطح زبان بین ۵.۵ تا ۶ ایلتس برخوردار باشند که بتوانند مصاحبه‌هایی‌ که توسط این موسسه و کالج برگزار میشود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

حداقل مدارک لازم جهت شرکت در این دوره‌ها دارا بودن دیپلم کامل می‌باشد. تعدادی از دوره‌ها نیاز به دارا بودن دانش برنامه نویسی هستند که با پشت سر گذاشتن یک دوره ۲۱ ساعته آنلاین رایگان پیش نیاز‌های لازم را کسب بفرمایید.

کالجهایپر ایلند نزد کارفرمایان سوئدی شناخته شده و به دلیل تلفیق آموزش آکادمیک و اینترنشیپ شانس بسیار بالایی جهت پیدا کردن کار در رشته‌ای که تحصیل می‌کنید خواهید داشت و این فرصت به شما داده میشود که در طول تحصیل و اینترنشیپ با کرفرمایان معتبر سوئدی از نزدیک و روزمره در ارتباط باشید و خود را به عنوان گزینه جدی استخدام مطرح بفرمایید.  برای مثال از ۸۰ هفته تحصیل در رشته دو ساله برنامه نویسی فرانت اند ۵۳ هفته در دانشگاه هستید و ۲۷ هفته در شرکت‌های مختلف در حال گذراندن عملی‌ واحد‌ها و اینترنشیپ هستید. 

کالج هایپر آیلند در حال حاضر تنها گزینه تحصیل در سوئد میباشد که شما نیازی به دارا بودن مدرک زبان نداشته و با داشتن دانش زبان و موفقیت در مصاحبه ها میتوانید پذیرش تخصیلی را اخذ نمایید.

محل اجرای حجم عمده ای از رشته های تحصیلی در شهر استکهلم، پایتخت سوئد بوده که حضور در این شهر فرصت های بهتری را به نسبت شهرهای کوچکتر برای شما فراهم میکند.

نوع اقامت تحصیلی که اداره مهاجرت سوئد برای تحصیل در هایپر آیلند صادر میکند با اقامت تحصیلی سایر دانشگاههای دولتی سوئد متفاوت بوده و دانشجو و همراهان در زمان تحصیل اجازه کار نخواهند داشت. البته در صورتی که دانشجو و یا همراهان کار سفیدی پیدا کنند که حداقل حقوق لازم را دریافت نمایند میتوانند برای دریافت اقامت کاری دو ساله به شکل آنلاین اقدام کرده و جهت انگشت نگاری و عکس به سفارت سوئد در تهران مراجعه نموده و اقامت کاری خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که زمانبندی کلاسها و کارآموزی در شرکتها اصولا تمام روزهای هفته شما را صرف آموزش کرده و توصیه میکنیم در ماههای پایانی تحصیل و یا در طول کارآموزی ها با مذاکره با شرکتهایی که مشغول هستید به دنبال کاریابی باشید. 

پس از رایزنی های این موسسه و کالج هایپر آیلند، موفق به کسب سهمیه ۵ صندلی در هر رشته برای دانشحویان ایرانی شدیم که با توجه به شرایط استثنایی این کالج و کیفیت آموزشی، پیش بینی میکنیم این ظرفیت به سرعت تکمیل شود. لذا توصیه میشود در صورت نهایی شدن تصمیمتان جهت تحصیل در هایپر آیلند سوئد هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید. در ضمن به دلیل انحصاری بودن قرارداد ایران کالج هایپر آیلند با این موسسه در سوئد، تمامی تماسها و مکاتبات دانشجویان ایرانی به ایمیل ما ارسال شده و میبایست قانونا از کانال جذب ما وارد سیستم شوید. 

نحوه پرداخت شهریه؛

دانشجویان پس از قبولی در مصاحبه ها  میبایست پس از امضای قرارداد با کالج طی ده روز ۲۵ درصد شهریه را مستقیما به حساب هایپرآیلند واریز کنند. پرداخت بعدی ۵۰ درصد شهریه است که میبایست در ماه جولای میلادی واریز شده و ۲۵ درصد باقی مانده در ماه نوامبر پس از ورود و شرپع به تحصیل واریز شود. 

طی مذاکرات این موسسه با کالج هایپر آیلند، در صورتی که درخواست اقامت تحصیلی متقاضی توسط اداره مهاجرت سوئد رد شود، کالج پس از کسر مبلغ ۵۰۰۰ کرون ، ما بقی را به دانشجو عودت میدهد. این قانون تنها در مورد ایرانیان صادق است و دانشجویان سایر کشورها در صورت رد ویزا تا ۱۰ درصد شهریه کل را متضرر میشوند که به مراتب بالاتر از مبلغ ۵۰۰۰ کرون میباشد.

تمامی موارد مالی و‌نقل و انتقالات مالی فیمابین کالج و دانشجو صورت میگیرد و این موسسه هیچ نقش واسطی در خصوص‌پرداخت و عودت شهریه ندارد. البته ما در زمان ارائه صورتحساب و درخواست عودت شهریه راهنمایی های لازم را ارائه خواهیم داد. 

رشته های تحصیلی در کالج هایپر آیلند

Business Developer

رشته بیزنس دوولاپر در طول یک سال و نیم مشتمل بر ۶۵ هفته ارائه میشود که ۴۵ هفته در محل دانشگاه و ۲۰ هفته کارآموزی خواهیدداشت. شهریه دوره ۱۸۰ هزار کرون میباشد. تاریخ شروع دوره ۱۰ آگوست ۲۰۲۰ و خاتمه آن ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ و محل تشکیل کلاسها شهر استکهلم میباشد. 

درطول این دوره با شرکتها و کیس های حقیقی تجاری روبرو خواهید شد. شما تنها محدود به کتب درسی نبوده‌و از روز نخست با اطلاعات کاربردی و عملی روبرو‌ خواهید بود. نحوه راه اندازی، مدیریت و توسعه ی بیزینس و فعالیت های تجاری در اروپا و سوئد را خواهید آموخت و یاد میگیرید‌که چگونه از کانال های دیجیتال و آنلاین کسب کار خود و یا کارفرمایتان را به روز و موفق کرده و خفظ کنید.هر چند پیش نیاز لازم ‌جهت تحصیل در این رشته دیپلم ‌دبیرستان میباشد،  جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سیلابس تحصیلی باما تماس بگیرید.

 Content Developer

رشته کانتنت دولاپر یا تولید محتوی در طول یک سال و نیم مشتمل بر ۶۵ هفته ارائه میشود که ۴۵ هفته در محل دانشگاه و ۲۰ هفته کارآموزی خواهد داشت. تاریخ شروع‌دوره ۱۰ آگوست ۲۰۲۰ و خاتمه آن ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ خواهد بود. شهریه این دوره تحصیلی در هایپر آیلند سوئد ۱۸۰ هزار کرون میباشد.محل تشکیل کلاسها شهر استکهلم میباشد.

انتقال مفاهیم در قرن بیست و یکم فراتر از لغات است.  با تحصیل در این رشته درک عمیقنری نسبت به استفاده استراتژیک از متون، تصاویر و فیلم ها خواهید داشت. روایت متون، تولید محتوی و تولید فیلم، انشای   صحیح از مواردیست که در این فیلد خواهید داشت.

 

Data Analyst

رشته دیتا آنالایست یا تحلیل داده در طول یک سال و نیم مشتمل بر ۸۰ هفته که شامل ۵۳ هفته در محیط دانشگاه و ۲۷ هفته کارآموزی می باشد.تاریخ شروع ۱۰آگوست ۲۰۲۰ و ۱آپریل ۲۰۲۲خاتمه میابد.شهریه دوره ۲۰۵هزار کرون می باشد.محل برگزاری کلاس ها استکهلم می باشد.  

با تصمیمات داده محور تغییر ایجاد کنید.با وجود منابع عظیم اطلاعات برای شرکت ها ضمن ایجاد رقابت بین شرکت ها آن ها را ملزم به یادگیری چگونگی مدیریت،تجزیه و تحلیل داده ها به منظور استخراج بینش و دانش لازم به عنوان پایه ای برای تصمیمات استراتژیگ مینماید و شما در طول این دوره مهارت های لازم برای بازاریابی استرتژیک کسب می نمایید.

 

Design Lead

رشته دیزاین لید درطول یکسال مشتمل بر ۴۵ هفته که شامل ۳۰ هفته در محیط دانشگاه و ۱۵ هفته کارآموزی می باشد.شهریه دوره ۱۵۲ هزار کرون و محل برگزاری دوره در استکهلم می باشد.

ارتقا دادن مهارت های خود در روابط دیجیتالی،طراحی و حل خلاقانه مسائل از مرحله برنامه ریزی تا اجرای آن از اهداف این دوره می باشد.کل محتوای دوره با توجه به نیاز های صنایع امروز طراحی شده است که توسط متخصصان عالی رتبه با استفاده از پروژه های واقعی همراه با همکاری با شبکه ارتباطی در این صنعت از ویژگی های این رشته می باشد.

 

Digital Media Creative

رشته Digital Media Creative در طول دو سال مشتمل بر ۹۰هفته که شامل ۶۰ هفته در محیط دانشگاه و ۳۰ هفته کارآموزی می باشد. شهریه دوره ۲۲۹ هزار کرون و محل تشکیل دوره استکهلم و یا کارلسکرونا می باشد.

بر پایه ی دنیای فناوری اطلاعات، کندوکاو کردن آخرین روند های طراحی وتکنولوژی،و ایجاد استراتژی و کارآفرینی با کسب مهارت های جدید از برنامه نویسی، تسهیل سازی،ایجاد حفاظت تا بازاریابی و استراتژی های تجاری از اهداف این دوره است.

Front End Developer

رشته Frontend Developer در طول دو سال مشتمل بر ۸۰ هفته که شامل ۵۳ هفته در محیط دانشگاه و ۲۷ هفته کارآموزی می باشد. شهریه دوره ۲۰۵ هزار کرون و محل تشکیل دوره استکهلم می باشد.

در این رشته شما تبدیل به پلی بین طراحان، مدیران پروژه و مشتریان می شوید.توسعه دهندگان Frontend با استفاده از HTML ، CSS و JavaScript و دیگر زبان ها به تولید تجربیات شگفت انگیز کاربر در وب و برنامه ها کمک می کند.

 

Motion Creative

رشته Motion Creative درطول یکسال مشتمل بر ۴۵ هفته که شامل ۳۰ هفته در محیط دانشگاه و ۱۵ هفته کارآموزی می باشد.شهریه دوره ۱۵۲ هزار کرون و محل برگزاری دوره در استکهلم می باشد.

پیش بردن طراحی خود در قالب یک داستان نویس بصری در سطح جهانی و زنده کردن طرح های خود ، ایجاد تصاویر انیمیشن برای سیستم عامل های نرم افزاری ، فیلم ، فیلم های موبایل همراه با توسعه جعبه ابزاراز طریق تمرین های عملی از اهداف این دوره است.

 

Motion Designer

رشته Motion Designer در طول دو سال مشتمل بر ۹۰هفته که شامل ۶۷ هفته در محیط دانشگاه و ۲۳ هفته کارآموزی می باشد. شهریه دوره ۲۲۹ هزار کرون و محل تشکیل دوره کارلسکرونا می باشد.

کسب مهارت برای ایجاد محتوای انیمیشنی با کمک اصول اولیه انیمیشن تنها یکی‌ از مهارت هاییست که شما می‌‌آموزید. با تحصیل در این رشته , مهارت های گرافیکی با هدایت و تحت آموزش متخصصان تراز اول این صنعت در سوئد از شما کاربری حرفه‌ای خواهند ساخت.

UX Designer

رشته UX Designer در طول دو سال مشتمل بر ۹۰هفته که شامل ۶۷ هفته در محیط دانشگاه و ۲۳ هفته کارآموزی می باشد. شهریه دوره ۲۲۹ هزار کرون و محل تشکیل دوره کارلسکرونا می باشد.

 

ایجاد محصولات و تجربیات معنادار و قابل استفاده برای کاربران و کمک به شرکت ها برای درک بهتر مشتری ها در محلی که رفتارها و نیاز های انسانی با تقاضای بازار و جدیدترین فناوری ها تلاقی پیدا می کند با استفاده از تحقیقات اطلاعات محور از طریق برگزاری جلسه با محققان، طراحان و مدیران تولید و مهندسان از اهداف این دوره می باشد.

 

Read 443 times Last modified on måndag, 20 januari 2020 02:40